دکتر عادله عزتی

دکتر عادله عزتی

دکتر عادله عزتی، کاندید دکترای تخصصی روانشناسی و دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره ۳۷۷۳ می باشد.

او مدرس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، و موسس مرکز روان تحلیلی مهرسای بوده و در زمینه درمان تحلیلی بزرگسال، با تمرکز بر حوزه های خودشناسی، مسائل ارتباطی و بین فردی، افسردگی و اضطراب، اعتماد به نفس و خویشتن پذیری مشغول کار می باشد.

ایشان با دغدغه کمک به افراد جهت کشف خویشتن اصیل خود، گسترش مرزهای وجودی شان، و تحقق استعدادهای مدفون شده در زیر مسائل و تعارض های هیجانی که امکان لذت بردن از زندگی را از آنها سلب کرده، این مرکزِ آنلاین را راه اندازی نموده است، با این امید که همه ی افراد بتوانند از خدمات حرفه ای و تخصصی روان درمانی بهره برده و بتوانند در جریان ارتباطی اصیل با تحلیلگری کارورزیده، گره از مسائل هیجانی شان بگشایند و از زندگی ای که تنها یکبار شانس تجربه آن را دارند ، نهایت بهره را ببرند.

مرکز روان تحلیلی مهرسای، با هدف دردسترس قرار دادن خدمات حرفه ای، تخصصی و اخلاق مدار در زمینه ی درمان و سوپرویژن روان تحلیلی، راه اندازی شده است. اهداف مهم این مرکز، معرفی درست و تخصصی روان درمانی تحلیلی جهت تشخیص درمان درست و حرفه ای از درمان نادرست و غیرحرفه ای، و نیز ارائه ی خدمات حرفه ای، متعهدانه و قابل اعتماد با تمرکز بر رشد و گسترش مرزهای وجودی، خویشتن پذیری و شکوفایی استعدادهایی است که موانع هیجانی جلوی تحقق آنها را گرفته اند.

آنچه ما رسالت خود میدانیم، شکوفا کردن زندگی های دیگر است. استعدادهایی که در بند هیجانات پردازش نشده مانده و فضایی برای رشد و لذت بردن از امکانات خود نیافته اند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
معرفی روان درمانی تحلیلی
درباره مرکز روان تحلیلی مهرسای

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید علاوه بر پر نمودن فرم پذیرش، با ایمیل info@mehrpsyclinic.com در ارتباط باشید نمایید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد.

لطفا جهت تسریع در فرایند پذیرش، فرم مربوطه را پر نمایید.

ورود کلیه اطلاعات الزامی می باشد.

فرم پذیرش

  • 8 + 1 =

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.