دکتر عادله عزتی

دکتر عادله عزتی

عادله عزتی، کاندید دکترای تخصصی روانشناسی و دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره ۳۷۷۳ است.

او موسس مجموعه روان تحلیلی مهرسای بوده و از سال 1392 مشغول آموزش تخصصی روان درمانی تحلیلی، و فعالیت به عنوان روان درمانگر تحلیلی، با تمرکز بر حوزه های خودشناسی، مسائل ارتباطی و بین فردی، افسردگی و اضطراب، عزت نفس و خویشتن پذیری است.

مجموعه روان تحلیلی مهرسای، از سال 1397 آغاز به فعالیت کرده و هدف آن دردسترس قرار دادن خدمات حرفه ای، تخصصی و اخلاقی در زمینه درمان و سوپرویژن تحلیلی است. اهداف مهم این مجموعه، معرفی تخصصی روان درمانی تحلیلی، و ارائه خدمات حرفه ای، متعهدانه و قابل اعتماد با تمرکز بر رشد و گسترش مرزهای وجودی، خویشتن پذیری و شکوفایی استعدادهایی است که موانع هیجانی مانع تحقق آنها شده اند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
معرفی روان درمانی تحلیلی
درباره مجموعه روان تحلیلی مهرسای

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید به شماره واتس اپ زیر پیام دهید و مشخصات خود را به همراه علت مراجعه ارسال کنید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد. (فقط پیام دهید)

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.