ثبت نام آنلاین

با کامل نمودن فرم زیر، آمادگی خود را به شرکت در دوره مورد نظرتان اعلام فرمایید.


مرکز روان درمانی تحلیلی مهرسای برگزار می کند:

آغاز ثبت نام دوره های آموزشی جامع، پیوسته و گام به گام روان درمانی تحلیلی (با تمرکز بر رویکرد روابط ابژه)

مرکز روان تحلیلی مهرسای برای نخستین بار اقدام به برگزاری دوره های تخصصی و مرحله بندی شده (از پایه تا پیشرفته) در حوزه آموزش روانکاوی و سوپرویژن تحلیلی با تکیه بر رویکردهای نسل جدید روانکاوی به ویژه رویکردهای روابط ابژه، و رویکردهای ارتباطی نموده است. این مرکز، با بهره مندی از افراد با سابقه در حوزه درمان، آموزش و سوپرویژن تحلیلی که زیر نظر اساتید مطرح آموزش دیده اند و عضو شاخه های اصلی آموزش درمان تحلیلی در کشور هستند، اقدام به برگزاری دوره های کامل، مدون و هدفمند در حوزه درمان تحلیلی نموده است؛ با این هدف که به پرورش درمانگرانی کارورزیده، متعهد، و قابل اعتماد در حوزه تحلیلی پرداخته و از نخستین گام تا مرحله تسلط بر درمان آنها را همراهی نماید و بستری فراهم کند که افراد علاقه مند به حوزه تحلیلی در کنار یکدیگر به رشد و تبادل نظر پرداخته و به بالندگی شخصی و حرفه ای دست یابند.
با این هدف، برنامه آموزشی بلند مدتی تدوین شده که در همین صفحه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.
شرکت در دوره های مختلف برای افرادی که مدارک مرتبط با روانشناسی دارند امکان پذیر می باشد.

شرکت در دوره های پیشرفته در صورتی که فرد دوره های نظری را نزد اساتید دیگرسپردی کرده و از اطلاعات تحلیلی کافی برخوردار باشد، پس از انجام مصاحبه علمی، بلامانع است.

جهت ثبت نام، رزرو، یا دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به شماره ۰۹۱۹۲۹۷۱۵۳۲ پیام دهید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.


دانلود پکیج آموزشی

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید علاوه بر پر نمودن فرم پذیرش، با شماره 09192971532 در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که پاسخگویی فقط از طریق ارسال پیام کوتاه امکان پذیر می باشد.

لطفا جهت تسریع در فرایند پذیرش، فرم مربوطه را پر نمایید.

ورود کلیه اطلاعات الزامی می باشد.

فرم پذیرش

اطلاعات تماس

چهارراه جهان کودک- خیابان نلسون ماندلا (افریقا)- خیابان کیش- پلاک ۴۴- ساختمان کیش- طبقه اول- واحد اول جنوبی.021-88884589 و ۰۹۱۹۲۹۷۱۵۳۲info@mehrpsyclinic.com

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.