مرکز روان درمانی تحلیلی مهرسای برگزار می کند:

“آغاز ثبت نام دوره جامع آموزش روان درمانی تحلیلی، با تمرکز بر رویکرد روابط ابژه” (ورودی ۱۴۰۲)

مجموعه روان تحلیلی مهرسای، در راستای ایجاد بستری مناسب جهت آموزش روان درمانی تحلیلی با تمرکز بر رویکرد روابط ابژه، هرساله دوره های آموزشی ای را به صورت آنلاین برگزار میکند.
این دوره، یک دوره چهارساله است که به آموزش روانکاوی با تمرکز بر رویکرد روابط ابژه می پردازد.
در این دوره تلاش می شود دانش پژوهان به دید یکپارچه و ساختارمندی از تاریخچه روانکاوی و نظریات روانکاوان مختلف رسیده، و بر مدل تفکر روانکاوانه و مدل نشستن تحلیلی در ارتباط با مراجعین تحلیلی تسلط مناسبی پیدا کنند. دانش پژوهان تا قبل از شروع دوره مقاله خوانی باید به مرحله ای رسیده باشند که حداقل دو کیس تحلیلی را با نظارت سوپروایزری از داخل مجموعه برای ارائه و گزارش داشته باشند.
مجموعه در مورد ارجاع کیس به دانش پژوهان هیچ مسئولیتی ندارد، اما در صورتی که دانش پژوهی را واجد صلاحیت کافی ببیند احتمال ارجاع از سوی مجموعه وجود خواهد داشت.
پذیرش در دوره جامع منوط به پذیرفته شدن در مصاحبه است و یکی از شروط پذیرش در مصاحبه این است که دانش پژوهان قبل از ورود به دوره جامع، درمان تحلیلی خود را شروع کرده یا بلافاصله شروع کنند، و آشنایی نسبی با مفاهیم روانکاوانه داشته باشند.

در سال اول جلسات یک بار در هفته است و از سال دوم به بعد جلسات دوبار در هفته خواهد بود و جلسات کیس کنفرانس و سمینار بالینی به طور مستمر برگزار خواهد شد.
در سال اول، هزینه به طور میانگین “با احتساب جلسات یکبار در هفته” ماهی یک میلیون تومان است و هرساله ۲۵ درصد افزایش هزینه خواهد داشت.

برای ثبت نام در مصاحبه، متقاضیان لازم است ابتدا رزومه خود را که شامل عکس، شماره تماس، اطلاعات فردی و تحصیلی است، به همراه توضیحاتی درباره میزان آشنایی شان با روان درمانی تحلیلی، سوابق آموزشی در این زمینه، نام درمانگر و سوپروایزر (در صورتی که تحت درمان یا سوپرویژن هستند)، تعداد سال های درمان، و انگیزه نامه (علت علاقمندی به شرکت در دوره جامع روان تحلیلی مهرسای) به تلگرام مهرسای به شماره ۰۹۱۹۲۹۷۱۵۳۲ ارسال نمایند.

متقاضیانی که رزومه آنها مورد پذیرش واقع شود، دعوت به مصاحبه شده و در صورت پذیرش در مصاحبه، مراحل ثبت نام دوره جامع را طی خواهند نمود.

* زمان ثبت نام جهت مصاحبه ورودی دوره جامع، بهمن ماه هرسال، و تاریخ شروع دوره ها از اردیبهشت ماه هرسال می باشد *

مهلت ارسال رزومه جهت ورود به مصاحبه، از تاریخ یکم لغایت بیست و پنجم بهمن ماه، خواهد بود.
متقاضیانی که رزومه آنها مورد پذیرش واقع شود، دعوت به مصاحبه شده و در صورت پذیرش در مصاحبه، مراحل ثبت نام دوره جامع را طی خواهند نمود.

* هزینه مصاحبه، دویست هزار تومان است.
* این دوره ویژه متخصصین حوزه سلامت روان، اعم از روانپزشکان، روانشناسان و مشاوران (ارشد به بالا) می باشد.


دانلود پکیج آموزشی

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید به شماره واتس اپ زیر پیام دهید و مشخصات خود را به همراه علت مراجعه ارسال کنید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد. (فقط پیام دهید)

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.