دکتر فاطمه حبیبی

نفیسه مدنی

فاطمه حبیبی، کاندید دکتری تخصصی روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز است. او از سال ۱۳۸۶ با روانکاوی آشنا شده، از سال ۱۳۹۴ به طور متمرکز مطالعه در حوزه روانکاوی را آغاز کرده، و تحت آموزش و سوپرویژن اساتید مختلف این حوزه بوده است. به لحاظ تئوریک بیشتر تحت تاثیر نظریه‌پردازان مکتب مستقل روابط ابژه بریتانیا، همچون وینیکات، فیربرن، گانتریپ، و نیز نظریه پردازان دیگری همچون آگدن، لئوالد، بکال، کوهات و… است.

مجموعه روان تحلیلی مهرسای در سال ۱۳۹۷، با هدف دردسترس قرار دادن خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه درمان، آموزش و سوپرویژن تحلیلی، راه اندازی شد. اهداف مهم این مجموعه، معرفی روان درمانی تحلیلی، و فراهم نمودن بستر مناسب جهت درمان، آموزش و سوپرویژن تحلیلی برای علاقمندان به این حوزه است. در همین راستا، این مجموعه به تدوین دوره های جامع برای علاقمندان به یادگیری رواندرمانی تحلیلی با رویکرد روابط ابژه پرداخته که هدف آن آموزش نظام مند و ایجاد زیرساخت ذهنی منسجم از تاریخچه روانکاوی، نگرش روانکاوانه، و مفاهیم و نظریه های مهم آن است.

 

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید به شماره واتس اپ زیر پیام دهید و مشخصات خود را به همراه علت مراجعه ارسال کنید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد. (فقط پیام دهید)

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.