درباره مهرسای

مجموعه روان تحلیلی مهرسای، به منظور گسترش دانش روان تحلیلی، معرفی درست آن، و ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه ی آموزش و درمان تحلیلی راه‌اندازی شده است. این مجموعه از ابتدای سال 1402 با عنوان “موسسه روان تحلیلی مهرسای”، فعالیت خود را به عنوان برگزارکننده همایش ها، سخنرانی و دوره های آموزشی و درمانی در حوزه روانکاوی، ثبت کرده و به صورت هدفمند در زمینه آموزش ساختارمند روان درمانی تحلیلی با رویکرد روابط ابژه مشغول فعالیت است.

هدف اولیه و مهم مجموعه مهرسای، حرکت در جهت افزایش دانش عمومی و دانش تخصصی در زمینه روانکاوی است. تلاش ما در جهت معرفی درست و حرفه ای این دانش و در دسترس قرار دادن مقالات تخصصی ترجمه شده برای علاقمندان، و ایجاد فضای گفتگو و تبادل نظر جهت گسترش مرزهای دانش تحلیلی مان می باشد.

یکی دیگر از اهداف مهم این مجموعه، کمک به دانشجویان، روانشناسان و درمانگرانی است که می خواهند درمان تحلیلی را به صورت حرفه ای دنبال نمایند. به این منظور این مرکز تلاش کرده دوره های مدون و ساختاریافته ای را در زمینه آموزش تخصصی روان درمانی تحلیلی با تمرکز بر رویکرد روابط ابژه برگزار کند که به صورت سالانه دانش پژوه می پذیرد. در همین راستا مجموعه مهرسای افتخار همکاری با گروهی از روان درمانگران تحلیلی را دارد که سابقه ی خوبی در حوزه ی آموزش، درمان و سوپرویژن تحلیلی داشته و می توانند در زمینه ی آموزش و نظارت بر کار درمان به روان درمانگران کمک نمایند.

هدف نهایی مجموعه، معرفی روان درمانگران تحلیلی و تسهیل دسترسی هموطنان فارسی زبان از همه نقاط دنیا به تراپیست ها و درمانگران متخصص، مورد اعتماد و کارورزیده می باشد. درمانگرانی که بر اساس اصول و استانداردهای حرفه ای برگزیده شده، و شروط اساسی درمان تحلیلی که شامل آموزش تحلیلی، درمان شخصی، سوپرویژن و نظارت درمانی است را دارا می باشند. (توضیح اینکه درمانگری که هریک از این سه شرط را نداشته باشد کاندید مناسبی برای کار درمان تحلیلی نبوده و احتمال خطا در کار درمانی او بالا خواهد بود).

جهت ثبت نام در دوره های آموزش روانکاوی مهرسای، می توانید از بخش آموزش روانکاوی اقدام کنید و جهت شروع درمان تحلیلی (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی، و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید از بخش کلینیک روانکاوی وارد شوید.

– هر یک از تحلیلگرانی که توسط مجموعه مهرسای معرفی می شوند، در دفاتر شخصی یا کلینیک های طرف قرارداد خود مراجعین را پذیرش می کنند.

– با توجه به زمان محدود برخی تراپیست ها و سوپروایزرها، ممکن است نیاز به ثبت نام در لیست انتظار باشد.

با احترام

مجموعه تخصصی روان تحلیلی مهرسای