فاطمه حبیبی

نفیسه مدنی

آشنایی من با روانکاوی در سال ۸۶ با تحلیل شخصی و مطالعه پراکنده آغاز شد که از سال ۹۴ با آموزش منسجم و به دنبال آن دریافت سوپرویژن ادامه یافت. با شناخت بیشتر از میان مکاتب روانکاوی، به طور عمده دیدگاه روانشناسی دونفره و به طور خاص مکتب مستقل بریتانیا و سلف سایکولوژی را به علایق خود نزدیکتر یافتم و رویکرد بالینی خود را تحت تاثیر نظریه پردازانی چون وینیکات، فرنزی، کوهات، بکال، فیربرن، گانتریپ، گرین، آگدن و نیز لئووالد میدانم.

علایق پژوهشی من شامل تئوری و متاسایکولوژی روانکاوی، تاریخ و معرفت شناسی روانکاوی، داینامیک‌های گروهی و اجتماعی، تشخیص روان‌تحلیلی، چگونگی کارکرد و فرآیند تغییر در درمان روانکاوی، و علل شکست رابطه‌ی بیمار – درمانگر میباشد. در همین راستا دو پژوهش با موضوعات علل شکست رابطه‌ی درمانی از دیدگاه مراجعین و تناسب بیمار-درمانگر، و همچنین ترجمه‌ی کتابی از هوارد بکال با عنوان تئوری اختصاصیت را در دست دارم.

در حال حاضر به عنوان درمانگر تحلیلی و مدرس دوره‌های تحلیلی در مجموعه‌ی مهرسای مشغول به فعالیت هستم.

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید به شماره واتس اپ زیر پیام دهید و مشخصات خود را به همراه علت مراجعه ارسال کنید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد. (فقط پیام دهید)

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.