نمایش 1–6 از 55 نتیجه

بهزودی
کتاب دیدن و دیده شدن
0
400,000 تومان
اختلالات خویشتن و درمان آنها: مرور کلی | هاینز کوهات
100%تخفیف
پارانویا و ابژه وحشت| رابرت واسکا (2013)
45
150000 تومان رایگان
انتقال متقابل| دونالد وینیکات (1960)
2
150,000 تومان
در باب انتقال| دونالد وینیکات (1956)
1
150,000 تومان

باشگاه کتاب خوانی مهرسای، با هدف تفکر و تعمق گروهی حول و حوش موضوعات مرتبط با روانکاوی، فلسفه و ادبیات، در قالب گفتگو و هم اندیشی گروهی تشکیل می شود.
از آنجا که معتقدیم ذهن و سابجکتیویتی در بستر دیالوگ و برخورد با اذهان دیگر شکل می گیرد، پیچیده می شود، و ابعاد گسترده تری میابد، بر آن شدیم که به بهانه خواندن گروهی کتاب، بستری را فراهم کنیم تا بتوانیم در کنار هم کتاب بخوانیم و در فضایی بین الاذهانی فهم مان را از موضوعات گسترده تر کنیم.

بدین ترتیب، “آیین کتاب خوانی دسته جمعی مهرسای” را بنا نهادیم تا افراد با پیشینه های تحصیلی، تاریخی، فرهنگی و اجتماعی مختلف دور هم جمع شده و با دیدگاه ها و ایده های متفاوت در مورد موضوعات مورد بحث آشنا شوند.
حلقه های کتاب خوانی که به مرور شکل می گیرند، نه تنها فرصتی برای مطالعه کتاب ها را برای ما فراهم می کنند، که بستری برای بحث و گفتگو و ایجاد سوالات ذهنی جدید حول و حوش موضوعات مرتبط با هر کتاب ایجاد می کنند.

برای پیوستن به حلقه های کتاب خوانی مهرسای، می توانید روی لینک هر دوره کلیک کنید و پرداخت مربوط به آن دوره را انجام دهید. پس از ثبت نام در هر دوره، لینک گروه تلگرامی حلقه مربوطه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

سعی ما در باشگاه کتاب خوانی بر این است که مبلغ کمی را برای هر دوره در نظر بگیریم تا افراد بیشتری امکان بهره بردن از  باشگاه کتاب خوانی مهرسای را داشته باشند. این مبلغ صرفا جهت ایجاد تعهد و انسجام گروه در نظر گرفته شده تا تداوم و بقای باشگاه حفظ شود. هدف اصلی باشگاه کتاب خوانی بیشتر دور هم جمع شدن و تفکر و گفتگوی گروهی در باب موضوعات مرتبط با روانکاوی، فلسفه و ادبیات است.

اصول باشگاه کتاب خوانی مهرسای:

– کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند و به دلیل اهمیت پویایی و تعامل گروهی، امکان شرکت در جلسات به صورت آفلاین وجود ندارد.

– ضبط جلسات توسط شرکت کنندگان در همه کلاس های مهرسای، اعم از جلسات کتاب خوانی ممنوع و غیر اخلاقی است.

– تعداد اعضای گروه حداقل ۳ نفر و حداکثر ۱۵ نفر است.

– انتخاب کتاب با نظر و پیشنهاد تسهیل گر و البته نظر خواهی از اعضا حلقه صورت می گیرد.

** جلسات در نرم افزار google meet برگزار می شود.

** قبل از شروع هر دوره سعی می شود وبیناری در رابطه با معرفی کتاب و تشریح سیر جلسات برگزار شود.